Jubileumi konfirmáció

Szeretettel hívjuk minden Testvérünket és családját a 2017. június 4-én, Pünkösd vasárnapján 10 órakor kezdődő ünnepi úrvacsorai istentiszteletre a harkai evangélikus templomba, ahol emlékezünk, hálát adunk és áldást kérünk az egykor megerősített hitünkre.

Hálásak vagyunk azokért, akik 10, 20, 40 és 55 évvel ezelőtt álltak meg konfirmációi vallástételre Istenünk oltára előtt a harkai evangélikus templomban.

Itt szerepeljen a teljes névsor, bár tudjuk, hogy néhányan már elhunytak, ill. néhányaknak erősebb maradt a kötődése, néhányaknak lazább, de most arra biztatunk és hívunk minden élő családtagot, hogy ezekért az évekért hálát adva jöjjünk el újra Isten házába, hogy együtt ünnepelhessünk.

55 éve (1962.05.27.): Bognár Katalin, Dóka András, Molnár Ferenc, Molnár Karola, Papp Gizella, Papp József, Papp Lajos, Sánci János, Sánci Lajos

40 éve (1977.04.11.): Fekete Mária, Molnár Erika, Molnár Tibor, Savanyó Rudolf

20 éve (1997.05.18.): Bokor Mónika, Gazdag László, Haris Márton, Piller Roland, Szabó Gergely

10 éve (2007. 05.27.): Ruf Melanie, Horváth Péter, Horváth Viktor Márk